Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sbbacsi Előzmény: #447529

Lehetett volna még simán felezni, ha nagyobb gáz van. A funda sem kőbevésett érték, szerintem az utóbbi években nem kell magyaráznom, hogy pl. egy ingatlanár is mennyire reális... mondjuk egy becsődölt ország közepén.

A teret nagyon tágan értelmezed.... mint írták előttem, mindennek van fele, negyede. Éppolyan közel, mint a duplája, négyszerese... ha meg ennél tágabb teret képzelsz el felfelé annak nincs sok realitása. Nyilván elvben a végtelen a határ, de...

Sajnos a legtöbb long beszálló - főleg ilyen szar időkben - arra az egyetlen "stabil" érvre alapszik csak, amit idősebbek bölcseletéből hallani néha: "Olyan sose volt még, hogy ne lett volna valahogy!" :)