Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #447526

és merre volt nagyobb tér? buta embereket hüjítettek.. közben bankokban sorban álltak a jólértesültek..váltották valutát és tolták be a zsetont, vették otp-t mint banánt.. a pórnép meg vette az orosz lisztet..cukrot sót..

ezért is írom magas valuta olcsó részvény VIP beszálló..