Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: .........

#442951 Frici Előzmény: #442296

Mivel pár napja egy kérdés kapcsán volt szó a BUX indexxel való kereskedésről, kérdeznék én is párat. :-)

Néztem az idevágó hirdetményeket, de nehéz a felfogásom.

Ez a 35.000 Ft-os letét érdekelne. Ha veszek 1 kontraktust, akkor másnap reggel a számlán mennyi pénznek kell lennie kell min. 35.000Ft*kontraktusnak, vagy?

Vagy mivel Budfox írásában olvastam vegyem úgy hogy egy kontraktus 35.000 Ft-ba kerül és ebbe benne van a letét is?

Például van a számlámon 360.000 Ft abból vehetek 10 kontraktust, és ha tegyük fel átviszem a pozit következő napra, és nem történt elmozdulás a vásárláshoz képest akkor nem fognak felszólítani pénzbefizetésre, vagy 16.000-es indexxel számolva, csak 6-ot vehetek, hogy meglegyen min. 6*35.000Ft-os fedezetem a számlán?

(ill. lehetne éppen hogy 7-et is venni, de bár elméleti a kérdés azért hagyjunk valamit a számlán is....)

Re: nincs cím

#442922 banyaiz Előzmény: #442907

Hát ja, kinek a papné, kinek a lánya. :)

Szerintem igen sok hasznos dolgot írt. Ráadásul a stílusát is bírom.

Nem akarom mutasd meg a számlát, ha itt leszek még írd be és én elhiszem.

Filmesbe teszek fel neked egy szerintem jó filmet mennyire nem lehet tudni épp mi mögött ki bújik , vagy mi. Nézd meg ha érdekelnek az ilyen típusú filmek.

Re: nincs cím

#442908 Krisztofer Előzmény: #442894

Az amcsi indexek emelketö trendje még nem sérült annyira, nem ugy mint a Bux. Szegény Bux (bár ezen belül inkább csak az Otp) nagyon el van tiporva. :) De ez részben érthetö, viszont nem fog örökké tartani, ugyhogy figyelem. Német infok alapján Dax pénteken felfelé huzhat. De reggel okosabbak leszünk.

Re: nincs cím

#442907 Rozsdáskilincs Előzmény: #442802

"Hűha ez azért erős volt"

Mit találtál benne csipőset? Azt hogy számomra nem volt értékelhető infó a könyveiben amit olvastam? Vedd úgy hogy egyszerüen nem vagyok elég okos hogy megértsem a gondolatait:-) Gondolom azt is hallottad hogy benfentes kereskedés miatt megcitálták amit nemtudtak végül bizonyitani. Irtam nem akarom bántani egyszerüen nem az én emberem. Igaz amiket eddig olvastam a piaccal kapcsolatban mind egy kalap nokedlit ért a placcon egykét kivétellel. Biztos rosszul választok olvasmányokat:-) A 100 X -ról feltétlen értesiteni foglak:-) Ha itt leszel még:-) De akkor majd azt akarod hogy mutassam meg a számlát. Az meg ugye már túlzás lenne. Zoli, soha nem tudhatod ki bujik meg egy nick mögött.... innen töröltem a leirtakat:-) Ha az ember kiáll az pusztába és a távolba néz. A favágó a fákatfogja látni, az ács a messzi háztetőkön fog mélázni, az utépitő az út ivét fogja szemlélgetni. Aki vagy amit belédvertek attól nehezen szabadul a gondolat. Mindenkinek más a világ:-)

Re: nincs cím

#442894 Frontin Előzmény: #442855

Egyelőre úgy tűnik nem kell izgulni amcsik miatt, szépen bekanyarodnak a kezdeti lelkesedésből. Én pár napja érzem azt, hogy halálos nyugalom tölt el a shortpozikkkal kapcsolatosan, és szerintem ez még jó ideig így lesz. Persze ha arról lenne szó, szivesen belongolódnék aljhoz közel én is, bár a "jó oldalt"nem érzem annyira, nem okozott eddigi tőzsdei pályafutásom során akkora sikerélményt még, mint emez. Talán csak a legelején, az is csak a kezdők szerencséje volt. :-P

Re: nincs cím

#442858 _pda_ Előzmény: #442855

ua, mint a többi piacot

csak ez nem származtatott, mint a bét

nézegesd, az ingyen van és minden úgy működik, mit az éles

Re: nincs cím

#442855 BudFox Előzmény: #442844

megnézem ha lesz időm, köszi...

azzal van még bajom hogy nem tudom hogy mi befolyásolja sokszor a mozgásokat..stb..a részvényeket már kiismertem..

Re: nincs cím

#442849 BudFox Előzmény: #442841

nagyon helyes :_)) de azért még drukkolni kell hogy USA is lemenjen zárásig..mert ezek az őrültek már megint az egekbe húznák fel az egész hóbelevancot :D

OTP szerencsére nagyon lennt van, és a forint mozgása is a shortok mellett szól még....de nagyon résen kell majd lenni mikor szálljunk ki a shortokból..mert megint lehet egy eszeveszett emelkedés...

az aljától longolni :D az örök ábránd :-)

Re: nincs cím

#442844 _pda_ Előzmény: #442839

vannak grafikonok, mit a hatiban, csak más a neve az instrumentumban :)))

jobbklikk, az előreuró ablakaban beállítasz mindet, oszt nyomod a gombot ;-)

ha lezársz egy pozit, az ott van a számládon, nincs ilyen T3 baromság

tölts le egy MT4-et bármelyik forexbroker oldaláról, regisztrálsz hozzá egy DEMO szálát, oszt elszórakozol, míg kiismered, minden kötöttség nélkül

jahhh, tud magyarul az MT4

de ez már egy másik topik témája

bocsi az OFF -ért

Re: nincs cím

#442841 Frontin Előzmény: #442838

Két órától nem voltam gépközelbe, most értem haza. Amikor elmentem, akkor egy kicsit paráztam a 100-200 között nyitott shortok miatt, de hazaérve látom ám, hogy 300 fölött is teljesült jópár, ami aztán nap végére olyan szépen elkezdett dóóógozni, hogy nem remélt módon ma is szépen hízott a számla. Elégedetten iszogatom a sörömet Bud koma! :-)

Re: nincs cím

#442840 BudFox Előzmény: #442777

nagyon jó rajz...de hogyan tovább ?

Egon azt mondta hogyha az OTP nem tud 3000 fölött maradni akkor 1800 lesz nagyon hamar..ha egykét napon belül 3000 fölé visszamegy és ott is marad akkor nem lesz 1800...

ma nem úgy tűnt hogy lenne benne erő.

Re: nincs cím

#442839 BudFox Előzmény: #442787

nekem megmutathatná valaki, valamikor a deviza tőzsdézést...nem értek hozzá..nem is láttam hogyan zajlik mindez...de érdekelne

Re: nincs cím

#442838 BudFox Előzmény: #442743

valami zajlik a háttérben nagyon..a híreket hallgattam....mindjárt utána olvasok..

tököm tele van ezekkel a politikusokkal..tanuljanak meg ők is shortolni :D

Re: nincs cím

#442837 lyonell Előzmény: #442717

Ma voltam a bankban,minden hülye váltja apénzét svéd koronára,euróra,dollára.Kérdeztem többeket hogy miért? Vélemény mert lessz több sokkal,azt mondták a tv-é ben.Bankosokat kérdeztem,napok óta rohanják őket az emberek váltani.És mio van mikor már a zöldséges is eurót vesz?mondjuk 2-3 héten belül?.........

Re: nincs cím

#442821 banyaiz Előzmény: #442818

Más, de szvsz a lényege nem változott, félelmek, kapzsiság stb , emberi érzelmek, tömegpszichó. Talán ez a sok automatizált téma ami új, de azokat is emberek programozzák.

Re: nincs cím

#442814 kelvin Előzmény: #442804

Volt egy kis apróm még rajta és azzal játszogatok, de mindig ugyanoda lyukadok ki. Nem adottak a tökéletes piac feltételei így a kereskedések is tökéletlenek. :) Nem beszélve a kereskedőkről.

fagyipénz amúgy :)

A ZS forexen $-ban van 197-ről. :)