Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #442762http://postimage.org/image/ngr7tao6j/full/
elliottilag nem lett szép a kék a hosszabb hullámmal, de megcsinálta, 5ös túlszaladta a 400as céláron.
http://postimage.org/image/ngr7tao6j/full/
elliottilag nem lett szép a kék a hosszabb hullámmal, de megcsinálta, 5ös túlszaladta a 400as céláron.