Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #442838Két órától nem voltam gépközelbe, most értem haza. Amikor elmentem, akkor egy kicsit paráztam a 100-200 között nyitott shortok miatt, de hazaérve látom ám, hogy 300 fölött is teljesült jópár, ami aztán nap végére olyan szépen elkezdett dóóógozni, hogy nem remélt módon ma is szépen hízott a számla. Elégedetten iszogatom a sörömet Bud koma! :-)