Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #442838

Két órától nem voltam gépközelbe, most értem haza. Amikor elmentem, akkor egy kicsit paráztam a 100-200 között nyitott shortok miatt, de hazaérve látom ám, hogy 300 fölött is teljesült jópár, ami aztán nap végére olyan szépen elkezdett dóóógozni, hogy nem remélt módon ma is szépen hízott a számla. Elégedetten iszogatom a sörömet Bud koma! :-)