Re: nincs cím 2011. november 10. 19:59 BudFox Előzmény: #442844 megnézem ha lesz időm, köszi... azzal van még bajom hogy nem tudom hogy mi befolyásolja sokszor a mozgásokat..stb..a részvényeket már kiismertem..