Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #442844

megnézem ha lesz időm, köszi...

azzal van még bajom hogy nem tudom hogy mi befolyásolja sokszor a mozgásokat..stb..a részvényeket már kiismertem..