Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #442807

Még valami. Hány olyan ember van itt aki spekulációból él?

Mert Kosto papa elég szerényen de eléldegélt belőle a francia Riviérán a villájában, New Yorkban, Münchenben stb. És nem csak a 30 -as években, a 70-80-90-es években is, úgy , hogy életében munkahelyen keveset járt.

Azért ne szóljuk le az öreg harcost vsz. :)