Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #442787

nekem megmutathatná valaki, valamikor a deviza tőzsdézést...nem értek hozzá..nem is láttam hogyan zajlik mindez...de érdekelne