Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #442855Egyelőre úgy tűnik nem kell izgulni amcsik miatt, szépen bekanyarodnak a kezdeti lelkesedésből. Én pár napja érzem azt, hogy halálos nyugalom tölt el a shortpozikkkal kapcsolatosan, és szerintem ez még jó ideig így lesz. Persze ha arról lenne szó, szivesen belongolódnék aljhoz közel én is, bár a "jó oldalt"nem érzem annyira, nem okozott eddigi tőzsdei pályafutásom során akkora sikerélményt még, mint emez. Talán csak a legelején, az is csak a kezdők szerencséje volt. :-P