Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

_pda_ Előzmény: #442839

vannak grafikonok, mit a hatiban, csak más a neve az instrumentumban :)))

jobbklikk, az előreuró ablakaban beállítasz mindet, oszt nyomod a gombot ;-)

ha lezársz egy pozit, az ott van a számládon, nincs ilyen T3 baromság

tölts le egy MT4-et bármelyik forexbroker oldaláról, regisztrálsz hozzá egy DEMO szálát, oszt elszórakozol, míg kiismered, minden kötöttség nélkül

jahhh, tud magyarul az MT4

de ez már egy másik topik témája

bocsi az OFF -ért