Re: nincs cím
_pda_ Előzmény: #442839vannak grafikonok, mit a hatiban, csak más a neve az instrumentumban :)))
jobbklikk, az előreuró ablakaban beállítasz mindet, oszt nyomod a gombot ;-)
ha lezársz egy pozit, az ott van a számládon, nincs ilyen T3 baromság
tölts le egy MT4-et bármelyik forexbroker oldaláról, regisztrálsz hozzá egy DEMO szálát, oszt elszórakozol, míg kiismered, minden kötöttség nélkül
jahhh, tud magyarul az MT4
de ez már egy másik topik témája
bocsi az OFF -ért