Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #442743

valami zajlik a háttérben nagyon..a híreket hallgattam....mindjárt utána olvasok..

tököm tele van ezekkel a politikusokkal..tanuljanak meg ők is shortolni :D