Re: nincs cím 2011. november 10. 18:55 BudFox Előzmény: #442743 valami zajlik a háttérben nagyon..a híreket hallgattam....mindjárt utána olvasok.. tököm tele van ezekkel a politikusokkal..tanuljanak meg ők is shortolni :D