Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #442778

Novemberben veszem is ki a lét innen teljesen

Nincs sok értelme, mert illikvid és nagyobb pozit fel sem lehet ésszerűen venni. Marad az FX. :)