Re: nincs cím 2011. november 10. 17:09 kelvin Előzmény: #442778 Novemberben veszem is ki a lét innen teljesen Nincs sok értelme, mert illikvid és nagyobb pozit fel sem lehet ésszerűen venni. Marad az FX. :)