Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #442802"Hűha ez azért erős volt"
Mit találtál benne csipőset? Azt hogy számomra nem volt értékelhető infó a könyveiben amit olvastam? Vedd úgy hogy egyszerüen nem vagyok elég okos hogy megértsem a gondolatait:-) Gondolom azt is hallottad hogy benfentes kereskedés miatt megcitálták amit nemtudtak végül bizonyitani. Irtam nem akarom bántani egyszerüen nem az én emberem. Igaz amiket eddig olvastam a piaccal kapcsolatban mind egy kalap nokedlit ért a placcon egykét kivétellel. Biztos rosszul választok olvasmányokat:-) A 100 X -ról feltétlen értesiteni foglak:-) Ha itt leszel még:-) De akkor majd azt akarod hogy mutassam meg a számlát. Az meg ugye már túlzás lenne. Zoli, soha nem tudhatod ki bujik meg egy nick mögött.... innen töröltem a leirtakat:-) Ha az ember kiáll az pusztába és a távolba néz. A favágó a fákatfogja látni, az ács a messzi háztetőkön fog mélázni, az utépitő az út ivét fogja szemlélgetni. Aki vagy amit belédvertek attól nehezen szabadul a gondolat. Mindenkinek más a világ:-)