Várható volt hogy ha nem vagyok otthon megindul. Ma kiakad és a héten végig. :-) Célár 200. :-)
Várható volt hogy ha nem vagyok otthon megindul. Ma kiakad és a héten végig. :-) Célár 200. :-)
Bármi lehet, de mostanában nem tudom ezt elképzelni.
Ha fordul, nálam kb. 80 Ft körüli célár lesz. Max. 100, ha nagyon kecsegtetik.
:-))
őszi célárak :))
amúgy szerinted itt lehet még névérték? 200 ft?
Szép célárak.:-))
Ebből talán a hybrid 43 meg is lesz, az nem annyira elrugaszkodott..
Itt 50-60 közötti árat írtam még 200 Ft-nál a tőkeemeléskor, ez meg is lett. Amin csodálkozom, hogy nekem kicsit mesterségesnek tűnik ez az ár, nagyon kicsi volt a forgalom lefelé a higításhoz képest, most is inkább pufferolják lefelé. Nem volt komoly tömés, akkor jobban pörgették volna. Szóval lesz ebben még felfelé kör gyanúm szerint.
nem nagyon vagyok gépközelben. holnap-holnapután munka, pénteken megint nem leszek itthon... végén a real-t is lemondom, mert felesleges, csak hetente 1-2 nap tudok napközben több időt rászánni... általában akkor meg semmi forgalom nincs...
500 db-ot csak poénból vettem, beraktam 200-ra, hybridet is 43-ra, keg-et 400-ra, konzum 400, phyl is 160-on pihen... őszig vmelyik csak bejön. book-ot meg majd 1000-nél :))
De ha az eco 40 alá megy, akkor a hybridet átcserélem... lassan itt már jöhetne egy nagyobb felfelé kör, csak az a baj, hogy a fusoban is ezt várom.. vajon melyik lesz előbb??? és melyik lesz nagyobb?? itt max 200, fusoban meg tippem sincs, 60, 100, 400?
Jó ez, csak nem értem, miért nem forintozod le. Majd minden nap jó 2 Ft-ra. Igaz, a mai 53-as még nem ment el 55-ön.
Lassan ideje, hogy aljat üssön.
vétel 67 ft 500 db, mai árfolyam - eddig - 53 ft...
egyéb kérdés? :))
30-nál veszek újra, aztán 20 alatt...
nincs görög rokonom.... :)
kezdődik a pánik? azt írják a tzatzikisek még idén kiléphetnek az euro zónából... kicsit rágyúrnak a spanyolokra meg az olaszokra, aztán remek őszi lombhullás lesz....
Öntenek most mindent rendesen nélküled is.
Konzumot csak ne temessük, türelem.:-)))
áh, nem annál azért nagyobb már a forgalom... én voltam, mert délben vettem 67-ért 500 db-ot :))
legyőzhetetlen vagyok, ahová lépek ott összeomlás következik... TP-nek is beletört a bicskája mindenbe, a Konzum is megadta magát, a Keg is, humet, book is befagyott...
mit vegyek még? Ki szeretne olcsón otp-t vásárolni??? :))
bedöntsem vmelyik blue-t? :)
Elég szépen adják ezt egyelőre, mikor írtam, hogy tömés gyanús a helyzet, még 66 Ft volt, most már 64-en is eladó van. Nem nagyon volt itt semmi, csak az, amit írtam tegnap, hogy 1-2 speki ráugrott, mert "ócsó".
pontosabban nem tudunk róla...
az a gáz ezzel, hogy nem is fogunk tudni róla, csak a határidő lejáratakor...
és akkor már csak 2 út lesz, limittel le, vagy fel... napokig... orosz rulett a papír...
határidő napján kiderül, hogy ott van-e az egy golyó a csőben, mikor meghúzzák a ravaszt.. (így jobban hangzik :) )
500 db-ot beneveztem a "játékba"... ha még tovább esik lehet veszek hozzá...
"ha nem úszik el a Sziget"
Erre jelen pillanatban még semmi garancia nincs.
emlékeztetőül:
"I. Az EST MEDIA Nyrt…. 2012. április 13-án
meghosszabbították az EST MEDIA Nyrt-t finanszírozó Wallis Asset
Management Zrt-vel kötött 300 millió forintos, illetve az EMG-t
finanszírozó UniCredit Bank Hungary Zrt-vel kötött 350 millió
forintos kölcsönszerződéseket. Ennek megfelelően a kölcsönök 2012.
április 15-i lejárata 2012. július 16-ra változott.
Az EMG 2012. április 13-án megállapodást kötött a Volt Invest Kftvel arról, hogy a cég részére 2012. április 15-én megfizetendő, még
a Sziget Kft. felvásárlási folyamatának egy korábbi – egyebekben már
lezárt - szakaszából eredő, a 2011-es VOLT Fesztivál és Balaton
Sound eredményességétől függő, mintegy 155 millió forint összegű
vételárrész esedékessége szintén 2012. július 16-ra változott.
II. Az EST MEDIA Nyrt. és az EMG ugyancsak 2012. április 13-án
megállapodást kötött a Sziget Kulturális Menedzser Iroda Korlátolt
Felelősségű Társaság (1033 Budapest, Hajógyári-sziget hrsz.
23796/17., Cg. 01-09-263756) kisebbségi tulajdonosaival (Szigerta
Invest Kft., Volt Invest Kft.) arról, hogy ezek, illetve a Sziget
Kft. szakmai menedzsmentjét alkotó magányszemély tulajdonosaik
(Gerendai Károly, Takács Gábor, Fülöp Zoltán és Lobenwein Norbert
urak) közreműködnek egy, a következő három hónapban lebonyolításra
kerülő, legalább az I. pontban írt kötelezettségek 2
refinanszírozását, illetve finanszírozását célzó
kötvénykibocsátásban. A kibocsátás alapja és fedezete egyrészt a
Sziget Kft. működése és az abból származó eredmény, másrészt az EST
MEDIA cégcsoport egyéb médiatevékenységéből származó eredmény lesz.
A Sziget Kft. kisebbségi tulajdonosai a kibocsátásban való
közreműködésükön túl vállalták azt is, hogy amennyiben a kibocsátó
ezt igényli (például a változó pénzpiaci lehetőségek miatt),
kiegészítő garanciát nyújtanak a kötvénybirtokosok részére.
III. A Társaság amellett, hogy a Sziget Kft. kisebbségi
tulajdonosaival együttműködésben mindent elkövet a II. pontban írt
kötvénykibocsátás sikeressége érdekében, felkészül arra az esetre
is, ha nem tudná a szükséges forrásokat előteremteni. Erre az esetre
az a célunk, hogy az I. pontban írt kölcsönök lejárata ne érintse
kedvezőtlenül az EST MEDIA cégcsoport médiatevékenységét. Ennek
megfelelően a II. pontban jelzett kötvénykibocsátás mellett, arra és
csak arra az esetre, ha az sikertelenül zárulna, 2012. június
közepétől nyilvános pályázatot írunk ki a Sziget Kft-beli
részesedésünk értékesítésére. A Sziget Kft. kisebbségi tulajdonosai
ebben a körben elkötelezték magukat amellett, hogy a pályázati
eljárás esetleges sikertelensége esetén legalább olyan áron
megvásárolják a Sziget Kft-beli részesedésünket, hogy az I. pontban
meghatározott kötelezettségeinket abból 2012. július 16-ával
visszafizethessük, illetve lezárhassuk és a kölcsönök mögé nyújtott
egyéb – például a program kalauz üzletágunkat terhelő - fedezetek
felszabadulhassanak.
IV. A Társaság a fenti I-III. pontokban írt megállapodások
megkötésével a mai naptól intenzív munkát kezd az I. pont szerinti
kötelezettségei refinanszírozása, illetve finanszírozása érdekében.
Ennek keretében kiválasztottunk és felkértünk egy, ezen a téren
jelentős tapasztalattal rendelkező befektetési szolgáltatót a
kötvénykibocsátás lebonyolítására. A vele való szerződéskötésről
külön tájékoztatást teszünk majd közzé.
Továbbra is úgy véljük, hogy az EST MEDIA cégcsoport a jelenlegi két
fő tevékenységére alapozva újra eredménytermelő és növekedési 3
pályára állhat. A néhány hétre korlátozódó, de százezres tömegeket
és több milliárd forintot megmozgató fesztiválszervezés és az egész
éven át folyó platform független program kalauz kiadás azonos
tulajdonosi körben működtetve rengeteg értékes lehetőséget hordoz
(pl. egész évre kiterjesztett fesztiválkártya), melyek kiaknázása a
stabil finanszírozási háttér megteremtése után megkezdődhet.
Értelemszerű ezért, hogy a következő időszakban minden lehetséges
eszközzel – bírva a Sziget Kft-beli tulajdonostársaink támogató
együttműködését – arra törekszünk, hogy a finanszírozás megoldásával
a három ország negyvenmilliós piacát lefedő nemzetközi program
kalauz hálózatunk mellett megőrizzük a fesztiválpiaci
részesedésünket is.
A tervezett kötvénykibocsátás az előzetes piaci egyeztetések alapján
– persze az általános piaci helyzettől, a makrogazdasági
folyamatoktól és hazánk mindenkori megítélésétől nem függetlenül –
megvalósíthatónak látszik. Elősegíti majd a sikeres kibocsátást az
is, hogy a 2011-es év eseményeiből levontuk a megfelelő
tanulságokat. A fesztiválszervezés területén átfogó,
költséghatékonyabb működést megalapozó intézkedési csomaggal
készülünk az idei szezonra. A hagyományos média területen pedig a
reorganizáció eredményeképpen összeállt egy nemzetközi multiplatform out-of-home média-portfólió. Mindezek megteremtik a
cégcsoport nyereséges működésének alapjait és alátámasztják a
finanszírozói megtérülést. Emellett a kötvények visszafizetését a
Társaság és a GEM Global Yield Fund Limited („GEM”) valamint a GEM
Investments America LLC között 2012. március 13-án megkötött,
egymilliárd forintos tőkebefektetésre és további hárommillió EST
MEDIA Nyrt. törzsrészvény GEM általi megszerzésére vonatkozó három
éves futamidejű szerződés is támogathatja. A sikeres kibocsátás
tekintetében biztató lehet ezen felül az is, hogy egyfelől az elmúlt
években a Sziget Kft. felvásárlása kapcsán már milliárd forintos
nagyságrendben vontunk be tőkét, másfelől pedig az, hogy a jegyzés
során az intézményeken túl az ügylet megvalósulásában érdekelt
többezres részvényesi bázisunkra, valamint az ismert termékeink
által nyújtott médiaerőre is támaszkodhatunk."
Kockázat nagy, de ha nem úszik el a Sziget nagyot ugorhat a papír... nem?
Magasabb tető és záró kellene a tegnapinál. Forgalom alakul, de még nincs kitörés. Inkább tömés gyanús nekem, apportosok lehet szórogatnak közben.
élénkül a forgalom... vajon innen jön egy kis up??
kezdődik a Volt, jön a BS, aztán a veszteséges Sziget... közben lesz 1-2 határidő lejárat.
re: kötvény, illetve "licit a Szigetre"
izgalmas lesz az idei Est-nyár... kockáztassak vagy csak mozizzam végig???
Majd valamelyik cégénél kicsit vastagabban fog majd a toll és el lesz intézve az eredmény.
Ő a jószolgálati nagykövet, aki már 2 évtizede megrendezi bukó mellett a banzájt, mert szívén viseli a szórakozni vágyó fiatalok sorsát.
Tegye be a bankba bazzeg, arra több kamatot kap, mint amennyi nyereséget papíron kimutat.
Gondolom, idén is a Prodigy lesz a húzónév. :DDD