Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#511712 Zotya32 Előzmény: #511706

Várható volt hogy ha nem vagyok otthon megindul. Ma kiakad és a héten végig. :-) Célár 200. :-)

Re: nincs cím

#511381 Sly-- Előzmény: #511360

Bármi lehet, de mostanában nem tudom ezt elképzelni.

Ha fordul, nálam kb. 80 Ft körüli célár lesz. Max. 100, ha nagyon kecsegtetik.

:-))

Re: nincs cím

#511353 Sly-- Előzmény: #511341

Szép célárak.:-))

Ebből talán a hybrid 43 meg is lesz, az nem annyira elrugaszkodott..

Itt 50-60 közötti árat írtam még 200 Ft-nál a tőkeemeléskor, ez meg is lett. Amin csodálkozom, hogy nekem kicsit mesterségesnek tűnik ez az ár, nagyon kicsi volt a forgalom lefelé a higításhoz képest, most is inkább pufferolják lefelé. Nem volt komoly tömés, akkor jobban pörgették volna. Szóval lesz ebben még felfelé kör gyanúm szerint.

Re: nincs cím

#511341 Zotya32 Előzmény: #511323

nem nagyon vagyok gépközelben. holnap-holnapután munka, pénteken megint nem leszek itthon... végén a real-t is lemondom, mert felesleges, csak hetente 1-2 nap tudok napközben több időt rászánni... általában akkor meg semmi forgalom nincs...

500 db-ot csak poénból vettem, beraktam 200-ra, hybridet is 43-ra, keg-et 400-ra, konzum 400, phyl is 160-on pihen... őszig vmelyik csak bejön. book-ot meg majd 1000-nél :))

De ha az eco 40 alá megy, akkor a hybridet átcserélem... lassan itt már jöhetne egy nagyobb felfelé kör, csak az a baj, hogy a fusoban is ezt várom.. vajon melyik lesz előbb??? és melyik lesz nagyobb?? itt max 200, fusoban meg tippem sincs, 60, 100, 400?

Re: nincs cím

#511323 Sly-- Előzmény: #511272

Jó ez, csak nem értem, miért nem forintozod le. Majd minden nap jó 2 Ft-ra. Igaz, a mai 53-as még nem ment el 55-ön.

Lassan ideje, hogy aljat üssön.

Re: nincs cím

#511272 Zotya32 Előzmény: #509347

vétel 67 ft 500 db, mai árfolyam - eddig - 53 ft...

egyéb kérdés? :))

30-nál veszek újra, aztán 20 alatt...

Re: nincs cím

#509357 Zotya32 Előzmény: #509354

nincs görög rokonom.... :)

kezdődik a pánik? azt írják a tzatzikisek még idén kiléphetnek az euro zónából... kicsit rágyúrnak a spanyolokra meg az olaszokra, aztán remek őszi lombhullás lesz....

Re: nincs cím

#509354 Sly-- Előzmény: #509347

Öntenek most mindent rendesen nélküled is.

Konzumot csak ne temessük, türelem.:-)))

Re: nincs cím

#509347 Zotya32 Előzmény: #509342

áh, nem annál azért nagyobb már a forgalom... én voltam, mert délben vettem 67-ért 500 db-ot :))

legyőzhetetlen vagyok, ahová lépek ott összeomlás következik... TP-nek is beletört a bicskája mindenbe, a Konzum is megadta magát, a Keg is, humet, book is befagyott...

mit vegyek még? Ki szeretne olcsón otp-t vásárolni??? :))

bedöntsem vmelyik blue-t? :)

Re: nincs cím

#509342 Sly-- Előzmény: #509337

Elég szépen adják ezt egyelőre, mikor írtam, hogy tömés gyanús a helyzet, még 66 Ft volt, most már 64-en is eladó van. Nem nagyon volt itt semmi, csak az, amit írtam tegnap, hogy 1-2 speki ráugrott, mert "ócsó".

Re: nincs cím

#509337 Zotya32 Előzmény: #509335

pontosabban nem tudunk róla...

az a gáz ezzel, hogy nem is fogunk tudni róla, csak a határidő lejáratakor...

és akkor már csak 2 út lesz, limittel le, vagy fel... napokig... orosz rulett a papír...

határidő napján kiderül, hogy ott van-e az egy golyó a csőben, mikor meghúzzák a ravaszt.. (így jobban hangzik :) )

500 db-ot beneveztem a "játékba"... ha még tovább esik lehet veszek hozzá...

Re: nincs cím

#509333 Zotya32 Előzmény: #509331

emlékeztetőül:

"I. Az EST MEDIA Nyrt…. 2012. április 13-án

meghosszabbították az EST MEDIA Nyrt-t finanszírozó Wallis Asset

Management Zrt-vel kötött 300 millió forintos, illetve az EMG-t

finanszírozó UniCredit Bank Hungary Zrt-vel kötött 350 millió

forintos kölcsönszerződéseket. Ennek megfelelően a kölcsönök 2012.

április 15-i lejárata 2012. július 16-ra változott.

Az EMG 2012. április 13-án megállapodást kötött a Volt Invest Kftvel arról, hogy a cég részére 2012. április 15-én megfizetendő, még

a Sziget Kft. felvásárlási folyamatának egy korábbi – egyebekben már

lezárt - szakaszából eredő, a 2011-es VOLT Fesztivál és Balaton

Sound eredményességétől függő, mintegy 155 millió forint összegű

vételárrész esedékessége szintén 2012. július 16-ra változott.

II. Az EST MEDIA Nyrt. és az EMG ugyancsak 2012. április 13-án

megállapodást kötött a Sziget Kulturális Menedzser Iroda Korlátolt

Felelősségű Társaság (1033 Budapest, Hajógyári-sziget hrsz.

23796/17., Cg. 01-09-263756) kisebbségi tulajdonosaival (Szigerta

Invest Kft., Volt Invest Kft.) arról, hogy ezek, illetve a Sziget

Kft. szakmai menedzsmentjét alkotó magányszemély tulajdonosaik

(Gerendai Károly, Takács Gábor, Fülöp Zoltán és Lobenwein Norbert

urak) közreműködnek egy, a következő három hónapban lebonyolításra

kerülő, legalább az I. pontban írt kötelezettségek 2

refinanszírozását, illetve finanszírozását célzó

kötvénykibocsátásban. A kibocsátás alapja és fedezete egyrészt a

Sziget Kft. működése és az abból származó eredmény, másrészt az EST

MEDIA cégcsoport egyéb médiatevékenységéből származó eredmény lesz.

A Sziget Kft. kisebbségi tulajdonosai a kibocsátásban való

közreműködésükön túl vállalták azt is, hogy amennyiben a kibocsátó

ezt igényli (például a változó pénzpiaci lehetőségek miatt),

kiegészítő garanciát nyújtanak a kötvénybirtokosok részére.

III. A Társaság amellett, hogy a Sziget Kft. kisebbségi

tulajdonosaival együttműködésben mindent elkövet a II. pontban írt

kötvénykibocsátás sikeressége érdekében, felkészül arra az esetre

is, ha nem tudná a szükséges forrásokat előteremteni. Erre az esetre

az a célunk, hogy az I. pontban írt kölcsönök lejárata ne érintse

kedvezőtlenül az EST MEDIA cégcsoport médiatevékenységét. Ennek

megfelelően a II. pontban jelzett kötvénykibocsátás mellett, arra és

csak arra az esetre, ha az sikertelenül zárulna, 2012. június

közepétől nyilvános pályázatot írunk ki a Sziget Kft-beli

részesedésünk értékesítésére. A Sziget Kft. kisebbségi tulajdonosai

ebben a körben elkötelezték magukat amellett, hogy a pályázati

eljárás esetleges sikertelensége esetén legalább olyan áron

megvásárolják a Sziget Kft-beli részesedésünket, hogy az I. pontban

meghatározott kötelezettségeinket abból 2012. július 16-ával

visszafizethessük, illetve lezárhassuk és a kölcsönök mögé nyújtott

egyéb – például a program kalauz üzletágunkat terhelő - fedezetek

felszabadulhassanak.

IV. A Társaság a fenti I-III. pontokban írt megállapodások

megkötésével a mai naptól intenzív munkát kezd az I. pont szerinti

kötelezettségei refinanszírozása, illetve finanszírozása érdekében.

Ennek keretében kiválasztottunk és felkértünk egy, ezen a téren

jelentős tapasztalattal rendelkező befektetési szolgáltatót a

kötvénykibocsátás lebonyolítására. A vele való szerződéskötésről

külön tájékoztatást teszünk majd közzé.

Továbbra is úgy véljük, hogy az EST MEDIA cégcsoport a jelenlegi két

fő tevékenységére alapozva újra eredménytermelő és növekedési 3

pályára állhat. A néhány hétre korlátozódó, de százezres tömegeket

és több milliárd forintot megmozgató fesztiválszervezés és az egész

éven át folyó platform független program kalauz kiadás azonos

tulajdonosi körben működtetve rengeteg értékes lehetőséget hordoz

(pl. egész évre kiterjesztett fesztiválkártya), melyek kiaknázása a

stabil finanszírozási háttér megteremtése után megkezdődhet.

Értelemszerű ezért, hogy a következő időszakban minden lehetséges

eszközzel – bírva a Sziget Kft-beli tulajdonostársaink támogató

együttműködését – arra törekszünk, hogy a finanszírozás megoldásával

a három ország negyvenmilliós piacát lefedő nemzetközi program

kalauz hálózatunk mellett megőrizzük a fesztiválpiaci

részesedésünket is.

A tervezett kötvénykibocsátás az előzetes piaci egyeztetések alapján

– persze az általános piaci helyzettől, a makrogazdasági

folyamatoktól és hazánk mindenkori megítélésétől nem függetlenül –

megvalósíthatónak látszik. Elősegíti majd a sikeres kibocsátást az

is, hogy a 2011-es év eseményeiből levontuk a megfelelő

tanulságokat. A fesztiválszervezés területén átfogó,

költséghatékonyabb működést megalapozó intézkedési csomaggal

készülünk az idei szezonra. A hagyományos média területen pedig a

reorganizáció eredményeképpen összeállt egy nemzetközi multiplatform out-of-home média-portfólió. Mindezek megteremtik a

cégcsoport nyereséges működésének alapjait és alátámasztják a

finanszírozói megtérülést. Emellett a kötvények visszafizetését a

Társaság és a GEM Global Yield Fund Limited („GEM”) valamint a GEM

Investments America LLC között 2012. március 13-án megkötött,

egymilliárd forintos tőkebefektetésre és további hárommillió EST

MEDIA Nyrt. törzsrészvény GEM általi megszerzésére vonatkozó három

éves futamidejű szerződés is támogathatja. A sikeres kibocsátás

tekintetében biztató lehet ezen felül az is, hogy egyfelől az elmúlt

években a Sziget Kft. felvásárlása kapcsán már milliárd forintos

nagyságrendben vontunk be tőkét, másfelől pedig az, hogy a jegyzés

során az intézményeken túl az ügylet megvalósulásában érdekelt

többezres részvényesi bázisunkra, valamint az ismert termékeink

által nyújtott médiaerőre is támaszkodhatunk."

Kockázat nagy, de ha nem úszik el a Sziget nagyot ugorhat a papír... nem?

Re: nincs cím

#509331 Sly-- Előzmény: #509328

Magasabb tető és záró kellene a tegnapinál. Forgalom alakul, de még nincs kitörés. Inkább tömés gyanús nekem, apportosok lehet szórogatnak közben.

Re: nincs cím

#509328 Zotya32 Előzmény: #509120

élénkül a forgalom... vajon innen jön egy kis up??

kezdődik a Volt, jön a BS, aztán a veszteséges Sziget... közben lesz 1-2 határidő lejárat.

re: kötvény, illetve "licit a Szigetre"

izgalmas lesz az idei Est-nyár... kockáztassak vagy csak mozizzam végig???

Re: nincs cím

#509120 zeeh_ Előzmény: #508984

Majd valamelyik cégénél kicsit vastagabban fog majd a toll és el lesz intézve az eredmény.

Ő a jószolgálati nagykövet, aki már 2 évtizede megrendezi bukó mellett a banzájt, mert szívén viseli a szórakozni vágyó fiatalok sorsát.

Tegye be a bankba bazzeg, arra több kamatot kap, mint amennyi nyereséget papíron kimutat.

Gondolom, idén is a Prodigy lesz a húzónév. :DDD