Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #509342

áh, nem annál azért nagyobb már a forgalom... én voltam, mert délben vettem 67-ért 500 db-ot :))

legyőzhetetlen vagyok, ahová lépek ott összeomlás következik... TP-nek is beletört a bicskája mindenbe, a Konzum is megadta magát, a Keg is, humet, book is befagyott...

mit vegyek még? Ki szeretne olcsón otp-t vásárolni??? :))

bedöntsem vmelyik blue-t? :)