Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #509342áh, nem annál azért nagyobb már a forgalom... én voltam, mert délben vettem 67-ért 500 db-ot :))
legyőzhetetlen vagyok, ahová lépek ott összeomlás következik... TP-nek is beletört a bicskája mindenbe, a Konzum is megadta magát, a Keg is, humet, book is befagyott...
mit vegyek még? Ki szeretne olcsón otp-t vásárolni??? :))
bedöntsem vmelyik blue-t? :)