Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #509337

Elég szépen adják ezt egyelőre, mikor írtam, hogy tömés gyanús a helyzet, még 66 Ft volt, most már 64-en is eladó van. Nem nagyon volt itt semmi, csak az, amit írtam tegnap, hogy 1-2 speki ráugrott, mert "ócsó".