Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #508891

http://www.napiaszonline.hu/aktualis/keves_a_szponzor_a_szigetre_36759

" Gerendai szerint idén a szponzori bevételek részaránya némileg csökkent, a tavalyi 18 százalékról körülbelül 15-re, ezzel párhuzamosan azonban a tavalyi 6-8 százalékról 8-10 százalékra nőhet a vendéglátásból származó bevételek súlya. A legjelentősebb forrás továbbra is a jegyek értékesítése, bár az időarányos adatok egyelőre rosszabbak az egy évvel korábbinál. Gerendai idén nem számít a jegyvásárlások számának növekedésére, az árak emelkedése miatt azonban a jegybevétel várhatóan stagnál majd."

ez sem lesz idén nyereséges... ha meg véletlenül igen, az gyanús... szerintem "belövik" 100 milla bukó környékére...