Re: nincs cím 2012. május 8. 15:50 Sly-- Előzmény: #509328 Magasabb tető és záró kellene a tegnapinál. Forgalom alakul, de még nincs kitörés. Inkább tömés gyanús nekem, apportosok lehet szórogatnak közben.