Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #508984Majd valamelyik cégénél kicsit vastagabban fog majd a toll és el lesz intézve az eredmény.
Ő a jószolgálati nagykövet, aki már 2 évtizede megrendezi bukó mellett a banzájt, mert szívén viseli a szórakozni vágyó fiatalok sorsát.
Tegye be a bankba bazzeg, arra több kamatot kap, mint amennyi nyereséget papíron kimutat.
Gondolom, idén is a Prodigy lesz a húzónév. :DDD