Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #508984

Majd valamelyik cégénél kicsit vastagabban fog majd a toll és el lesz intézve az eredmény.

Ő a jószolgálati nagykövet, aki már 2 évtizede megrendezi bukó mellett a banzájt, mert szívén viseli a szórakozni vágyó fiatalok sorsát.

Tegye be a bankba bazzeg, arra több kamatot kap, mint amennyi nyereséget papíron kimutat.

Gondolom, idén is a Prodigy lesz a húzónév. :DDD