Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #511272

Jó ez, csak nem értem, miért nem forintozod le. Majd minden nap jó 2 Ft-ra. Igaz, a mai 53-as még nem ment el 55-ön.

Lassan ideje, hogy aljat üssön.