Re: nincs cím 2012. május 15. 16:09 Sly-- Előzmény: #511272 Jó ez, csak nem értem, miért nem forintozod le. Majd minden nap jó 2 Ft-ra. Igaz, a mai 53-as még nem ment el 55-ön. Lassan ideje, hogy aljat üssön.