Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #509120élénkül a forgalom... vajon innen jön egy kis up??
kezdődik a Volt, jön a BS, aztán a veszteséges Sziget... közben lesz 1-2 határidő lejárat.
re: kötvény, illetve "licit a Szigetre"
izgalmas lesz az idei Est-nyár... kockáztassak vagy csak mozizzam végig???