Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #509120

élénkül a forgalom... vajon innen jön egy kis up??

kezdődik a Volt, jön a BS, aztán a veszteséges Sziget... közben lesz 1-2 határidő lejárat.

re: kötvény, illetve "licit a Szigetre"

izgalmas lesz az idei Est-nyár... kockáztassak vagy csak mozizzam végig???