Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #511323

nem nagyon vagyok gépközelben. holnap-holnapután munka, pénteken megint nem leszek itthon... végén a real-t is lemondom, mert felesleges, csak hetente 1-2 nap tudok napközben több időt rászánni... általában akkor meg semmi forgalom nincs...

500 db-ot csak poénból vettem, beraktam 200-ra, hybridet is 43-ra, keg-et 400-ra, konzum 400, phyl is 160-on pihen... őszig vmelyik csak bejön. book-ot meg majd 1000-nél :))

De ha az eco 40 alá megy, akkor a hybridet átcserélem... lassan itt már jöhetne egy nagyobb felfelé kör, csak az a baj, hogy a fusoban is ezt várom.. vajon melyik lesz előbb??? és melyik lesz nagyobb?? itt max 200, fusoban meg tippem sincs, 60, 100, 400?