Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #511341Szép célárak.:-))
Ebből talán a hybrid 43 meg is lesz, az nem annyira elrugaszkodott..
Itt 50-60 közötti árat írtam még 200 Ft-nál a tőkeemeléskor, ez meg is lett. Amin csodálkozom, hogy nekem kicsit mesterségesnek tűnik ez az ár, nagyon kicsi volt a forgalom lefelé a higításhoz képest, most is inkább pufferolják lefelé. Nem volt komoly tömés, akkor jobban pörgették volna. Szóval lesz ebben még felfelé kör gyanúm szerint.