Re: nincs cím 2012. május 15. 17:10 Sly-- Előzmény: #511360 Bármi lehet, de mostanában nem tudom ezt elképzelni. Ha fordul, nálam kb. 80 Ft körüli célár lesz. Max. 100, ha nagyon kecsegtetik. :-))