Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #511360

Bármi lehet, de mostanában nem tudom ezt elképzelni.

Ha fordul, nálam kb. 80 Ft körüli célár lesz. Max. 100, ha nagyon kecsegtetik.

:-))