Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#702275 Hathor Előzmény: #702273

Nem vitatkozunk, csak megbeszéljük.

Te mondtad, hogy bejött a shotzárásos gondolatod.

Én is megírtam neked a pozijaimat.

Leírtam hatiban nekem nem jött el az időm, pedig élesen áll a pénz rá elkülönítve belépésre.

Nekem nincs belépési szignál még.

Én felfele szeretném, ha menne a piac, mindenki tudja rég, ellene nem kereskedem.

Ellenben ha lefele látom de felfele szeretnék belépni, pláne nem. Ezen belül tart a régi nagy semmi, miközben kis papírokkal lehetett ugyanúgy forogni likvidálás, év végi kényszerzárás nélkül.

Nekem azok jöttek be, Nektek ezek.

A chartokat ugyanúgy meg lehet beszélni mi hol tart.

Én bárkitől megnézem szívesen, ha hatizik, ha nem. Sőt. Még akár Konzum, Csepel chartját is szívesen megnézem, pedig azt sem akarok venni soha.

Re: nincs cím

#702273 sztiv1 Előzmény: #702265

Ez az amiben én nem akarok részt venni,vitatkozni stb én inkább kereskedek.

Mondtad a fülesbögrét,lekereskedted?

Mert ha nem akkor miről beszélünk?

Chartokat gyártani lehet üresjáratba,hiteles akkor lesz valak ha azt előre beírja és meg is játssza, ha veszít azt is bevallja.

Nézz körül a fórumokon szinte mindenki nyer,akkor hogy jön ki jó esetben a 90/10 arány a tőzsdén(90 veszít 10% nyer.)

Hidd el nem most kezdtem,Ha kell meg is mutatom a kötésem ahogy azt priviben meg is tettem

Isten ments hogy vitatkozzam,erre nincs időm,nem azért vagyok a tőzsdén

Nálam egy tanfolyam is akkor hiteles ha az oktató amit előad azt saját pénzén meg is játsza előtted,a többi könyből is megtanulható

Tapasz tudja mennyien voltunk egy másik fórumon ahol előre beírta mindenki hogy mit lép,ketten maradtunk.

Bocs hogy itt voltam,sok sikert mindenkinek.

Re: nincs cím

#702268 Ibiza Előzmény: #702259

"Én örülök ha igen. He nem, akkor is. ,-)"

okos jóslat..TA-val kereskednetek nem kell félnetek jó lesz.

Re: nincs cím

#702265 Hathor Előzmény: #702264

Megnéztem most napos képet Buxon:

http://postimg.org/image/405olbrbd/full/

Azt a tényt viszont el kell fogadnom, amit írtál mailben, hogy 38.2 fibo megfogta az esést. Ezt többiek nem látták, ezt a pontot viszont melléd írom. ha ezt mondod, azt mondom Ok. Csak már megint ezzel a sort zárással jöttél..

Tény, hogy fibo 38.2tartott, én azt nem figyeltem..

Az is tény, amit még más nem mondott, hogy a leszorítót koccoltuk ma is pont ezzel a nulla forgalmú felhúzással, ezzel maradt a csökkenő háromszögben még.

Fordított fülest még nem validálta ezzel.

Érdekes szitu. Főleg nyugat lekötése mellett. Holnap este okosabbak leszünk megint egy nappal! ,-)

Yo8!

Re: nincs cím

#702264 Hathor Előzmény: #702263

Megint nem enged szerkeszteni, szerencsére lementettem a hszt mentés előtt.

Ez viszont butaság sztiv.

Azt mondtad ünnepek előtt, hogy azért nyitottál longot, mert arra számítasz, hogy a 4napos ünnep előtt megtépik a piacunkat. Nem tépték meg, hanem lerakták napi aljra -1%fölé szerdán. Tehát ez nem jött be. Tegnap pláne nem, mert megint 1.1% mínuszban is jártunk, tehát 2%felett tették be két nap alatt, amire már rég el is múlt a 4napos ünnep előtti short zárás teoria.

Ma kedd volt, már második munkanap az ünnep után, és ma is mínuszban jártunk délelőtt már harmadik napos mínuszként, amit megfordítottak napvégére nulla forgalommal. Hol volt a short zárás itt ünnep előtt? Vagy akár utána két nappal egy átlag alatti forgalommal?

5.5Milliárd volt a mai forgalom, a gyenge 2014es 9milliárdos átlagszinthez képest.

Remélem érted. nem kötekedés, de fura, hogy erre bejött az ünnep előtti shortzárás teória. Én azt gonoltam nekem jött be, mert ünnep előtt nem felfele tépték ahogy vártad, hanem lekötötték -1%ba.

Az tény, hogy ma felkötötték, de erre szerintem nem számítottál ,-)

Hozzáteszem én sem.. főleg hogy lefele fordult minden ma megint.

Lehet felminősítésünk jön a héten? Várjuk várjuk, de soha sem érkezik meg.

Az is ha egyszer elér ide, már mindenki belefárad, és nem érdekli már majd :D

A tőzsde sosem logikus ugye ,-)

Re: nincs cím

#702263 Hathor Előzmény: #702260

Ez viszont butaság sztiv.

Azt mondtad ünnepek előtt, hogy azért nyitottál longot, mert arra számítasz, hogy a 4napos ünnep előtt megtépik a piacunkat. Nem tépték meg, hanem lerakták napi aljra -1%fölé szerdán. Tehát ez nem jött be. Tegnap pláne nem, mert megint 1.1% mínuszban is jártunk, tehát 2

Re: nincs cím

#702260 sztiv1 Előzmény: #702259

Én csak 1 kis shortzárásos emelkedésre játszottam,hát meg volt,ennyi.

Már itt sem vagyok.

Re: nincs cím

#702259 Hathor Előzmény: #702257

Értem én.

USAt bezárták napi aljra.

Meglátjuk tudunk e széllel szemben pisilni felfele is.. ,-)

Én örülök ha igen. He nem, akkor is. ,-)

Mailt olvastam.

Remélem olyan sűrűre fogjuk a mailezést a későbbiekben mint amit ma nyomtunk.

Gratulálok, ha bejött amit vártál! Ránk fér egy kis siker ezen a szemét magyar piacon

Re: nincs cím

#702257 sztiv1 Előzmény: #702255

Ha nem számítottam volna emelkedésre akkor már többször megtehettem volna hogy zárok,kis plusszba vagy akár nulla körül.

Re: nincs cím

#702255 Hathor Előzmény: #702251

Na ne tessék viccelni :D

én annak örülök, ha megy fel.. mondtam.

Végre megindulhatna fel.

Az tény, hogy most lefele állt a chart, ezt mondtam, erre számítottam.

Ma reggel Te sem számítottál emelkedésre szerintem ,-)

Még mindig kiszámíthatatlan a piac, forgalom meg egyáltalán nem jött meg.

Re: nincs cím

#702251 sztiv1 Előzmény: #702234

17560-rol long.....ami 30-án nem ment ,azt ma bepótolta,csak türelem kell.

Én láttam valamit + a 38-as fibo megfogta amire számítottam is(,füles bögréd nyakvonala)

Csak a TA sokszor kevés,főleg mostanában.

Én ezt láttam, te meg a fülest.......én nyertem :-)

Most keressük az újat,......megy mail

Re: nincs cím

#702234 Hathor Előzmény: #702233

ez jóó :D

Makrogazdaság » Egészségügy

Bréking! Már megint hatalmas fordulat történt a kormány szerint

Madár István

2014. május 6. 16:30

Népesedési fordulat jeleként hivatkozik az NGM a 2012-es termékenységi rátára a legújabb sikersztorit felvázoló közleményében. A demográfiai számok egyelőre legfeljebb annyit mutatnak, hogy a válság sokkhatása enyhül. A többihez egyelőre elég sok fantázia kell.

http://www.portfolio.hu/gazdasag/egeszsegugy/breking_mar_megint_hatalmas_fordulat_tortent_a_kormany_szerint.5.198592.html

Üdv. Jó erősek vagyunk …

#702233 Hathor

Üdv.

Jó erősek vagyunk ma :D

Egyre jobbak vagyunk!

Hajrá Magyarország! ,-)

Re: nincs cím

#702230 BudFox Előzmény: #702221

csak hangosan gondolkodom : lehet hogy ez a mai nap egy hosszabb lefele tartó Elliot első korrekciós hulláma ? 2. hullám ?

Re: nincs cím

#702229 BudFox Előzmény: #702223

eddig úgy tűnik nem volt jó ötlet bővíteni shortot.... mondjuk az nem tétel amit ráadtam..

várhattam volna még. nyugat éppen készül esni.

Re: nincs cím

#702223 Frontin Előzmény: #702206

Sziasztok!

Nálam is fut tovább a short, bővíteni egyelőre nem bővítek, elég ami van, szerencsére jó helyről. Némi fellélegzés után újabb, immár erősebb esést várok.

Re: nincs cím

#702207 BudFox Előzmény: #702144

felőlem elszállhatunk majd felfelé is...csak essük ki magunkat rendesen.

OTP -t féltem...Ukrajna miatt lesz óriási vesztesége majd.