Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #702265Ez az amiben én nem akarok részt venni,vitatkozni stb én inkább kereskedek.
Mondtad a fülesbögrét,lekereskedted?
Mert ha nem akkor miről beszélünk?
Chartokat gyártani lehet üresjáratba,hiteles akkor lesz valak ha azt előre beírja és meg is játssza, ha veszít azt is bevallja.
Nézz körül a fórumokon szinte mindenki nyer,akkor hogy jön ki jó esetben a 90/10 arány a tőzsdén(90 veszít 10% nyer.)
Hidd el nem most kezdtem,Ha kell meg is mutatom a kötésem ahogy azt priviben meg is tettem
Isten ments hogy vitatkozzam,erre nincs időm,nem azért vagyok a tőzsdén
Nálam egy tanfolyam is akkor hiteles ha az oktató amit előad azt saját pénzén meg is játsza előtted,a többi könyből is megtanulható
Tapasz tudja mennyien voltunk egy másik fórumon ahol előre beírta mindenki hogy mit lép,ketten maradtunk.
Bocs hogy itt voltam,sok sikert mindenkinek.