Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #702206

Sziasztok!

Nálam is fut tovább a short, bővíteni egyelőre nem bővítek, elég ami van, szerencsére jó helyről. Némi fellélegzés után újabb, immár erősebb esést várok.