Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702264

Megnéztem most napos képet Buxon:

http://postimg.org/image/405olbrbd/full/

Azt a tényt viszont el kell fogadnom, amit írtál mailben, hogy 38.2 fibo megfogta az esést. Ezt többiek nem látták, ezt a pontot viszont melléd írom. ha ezt mondod, azt mondom Ok. Csak már megint ezzel a sort zárással jöttél..

Tény, hogy fibo 38.2tartott, én azt nem figyeltem..

Az is tény, amit még más nem mondott, hogy a leszorítót koccoltuk ma is pont ezzel a nulla forgalmú felhúzással, ezzel maradt a csökkenő háromszögben még.

Fordított fülest még nem validálta ezzel.

Érdekes szitu. Főleg nyugat lekötése mellett. Holnap este okosabbak leszünk megint egy nappal! ,-)

Yo8!