Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #702140

nem nagy a range..

http://tdcfinancial.ttweb.net/Default.aspx?action=chartDetail&id=tts-4611743&menuId=1_1_1〈=hu&chartDataInterval=main.dateRange:1Y;main.period:daily;gridPeriod:monthly;&chartStyle=line&chartIndicator=&chartIndex=&mav1=&chartVol=No&pathName=BUX

Ezért? sztem most hírek mozgatnak..egy felminősítés és elszállunk..

sztem a világban nem lesz csak le vagy csak fel irány..max az éves ciklikusságban bízhatunk..adj el májusban..

elég egy hír oroszok megegyeznek ukránokkal és már is minden ok..most csak feszítik a húrt krím mindenképpen maradjon..a többi meg kialakul..a többe benne van a kevesebb.