Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #702140nem nagy a range..
Ezért? sztem most hírek mozgatnak..egy felminősítés és elszállunk..
sztem a világban nem lesz csak le vagy csak fel irány..max az éves ciklikusságban bízhatunk..adj el májusban..
elég egy hír oroszok megegyeznek ukránokkal és már is minden ok..most csak feszítik a húrt krím mindenképpen maradjon..a többi meg kialakul..a többe benne van a kevesebb.