Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #702257Értem én.
USAt bezárták napi aljra.
Meglátjuk tudunk e széllel szemben pisilni felfele is.. ,-)
Én örülök ha igen. He nem, akkor is. ,-)
Mailt olvastam.
Remélem olyan sűrűre fogjuk a mailezést a későbbiekben mint amit ma nyomtunk.
Gratulálok, ha bejött amit vártál! Ránk fér egy kis siker ezen a szemét magyar piacon