Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702257

Értem én.

USAt bezárták napi aljra.

Meglátjuk tudunk e széllel szemben pisilni felfele is.. ,-)

Én örülök ha igen. He nem, akkor is. ,-)

Mailt olvastam.

Remélem olyan sűrűre fogjuk a mailezést a későbbiekben mint amit ma nyomtunk.

Gratulálok, ha bejött amit vártál! Ránk fér egy kis siker ezen a szemét magyar piacon