Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #70223417560-rol long.....ami 30-án nem ment ,azt ma bepótolta,csak türelem kell.
Én láttam valamit + a 38-as fibo megfogta amire számítottam is(,füles bögréd nyakvonala)
Csak a TA sokszor kevés,főleg mostanában.
Én ezt láttam, te meg a fülest.......én nyertem :-)
Most keressük az újat,......megy mail