Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702143

én még futtatom a shortot....

ma is sikerült ráadni 1 kontraktust elég jó áron. feljöttek értem.

most nem csinálok már mást csak várok...