Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #702251Na ne tessék viccelni :D
én annak örülök, ha megy fel.. mondtam.
Végre megindulhatna fel.
Az tény, hogy most lefele állt a chart, ezt mondtam, erre számítottam.
Ma reggel Te sem számítottál emelkedésre szerintem ,-)
Még mindig kiszámíthatatlan a piac, forgalom meg egyáltalán nem jött meg.