Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702251

Na ne tessék viccelni :D

én annak örülök, ha megy fel.. mondtam.

Végre megindulhatna fel.

Az tény, hogy most lefele állt a chart, ezt mondtam, erre számítottam.

Ma reggel Te sem számítottál emelkedésre szerintem ,-)

Még mindig kiszámíthatatlan a piac, forgalom meg egyáltalán nem jött meg.