Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702223

eddig úgy tűnik nem volt jó ötlet bővíteni shortot.... mondjuk az nem tétel amit ráadtam..

várhattam volna még. nyugat éppen készül esni.