Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #702260Ez viszont butaság sztiv.
Azt mondtad ünnepek előtt, hogy azért nyitottál longot, mert arra számítasz, hogy a 4napos ünnep előtt megtépik a piacunkat. Nem tépték meg, hanem lerakták napi aljra -1%fölé szerdán. Tehát ez nem jött be. Tegnap pláne nem, mert megint 1.1% mínuszban is jártunk, tehát 2