egyre több rv és maga a piac is hype jeleit mutatja egyébként
egyre több rv és maga a piac is hype jeleit mutatja egyébként
nekem is minden ilyen kretén IPO-nál FB pozim jut eszembe....és hogy örültem a kis minuszban kiszállásnak, azt hittem, úgy jár mint groupon....erre az is már kibocsátási ár dupláján van....ááááááááá
Ez már erősen hype, durvább, mint egy biotech-rally. Már a cikkek is erről szólnak. (a f@szér' nem tudott a facebook így indítani, mekkorát kaszáltunk volna rbbj-al)
Többszáz millió dollárnyi részvénytulajdonos már 100% +ban 4 nap alatt. Nem tudom ki mer még venni, de vsz az itteni vételeknek nem lesz jó vége.
Amcsikkal nincs semmi gond :)) kb 90 pontról lejjebbről tartom az SP (ultra)longot :)
tele vannak kápével, nem tudnak elég céget felvásárolni, hogy elfogyjon. szvsz itt még akár 1 évig is mehet a bika piac...
Ez a Gopro elég szépen megy a semmire. Jó kis pilótajáték, de már nem szállok be ha eddig nem tettem... :D
Az Amcsik tisztára bolondok...
egyenlöek, ha van fundäs ertek, pl. AMPE kisebb, mert rulett
Rb a pozik 700asok es egyenloek vagy egyenileg biralod el? Nekem a (fa)XOM bol eleg es majd be is dobom . Keresek valami jo kozeptavu dolgot. LENrol el is feledkeztem.
azt néztem én is, fundásan tök okés, és TA alapon is inkább látszik gyors réstöltésnek és medvecsapdának
Köv. limiteket tettem meg: AMPE-t várom 8,15-ön, jo öreg CALL-t 14.5-ön
DG-nél a mai esés vsz tényleg nem indokolt, ha visszahozza már jó is vagy, úgyis épp felfelé törekedett.
DG-t is vettem
Amazon shortom is nyilt
Lennart is vettem, elég nagy bevásárlásban vagyok...
LYB-t sztem mai zäro elött kistopolom :(
ha már túlértékelt cucc kell vkinek, sztem jobb ampe, 8,1-es visszatesztben tuti veszek is
tesla is meglepöen erös
amazon sztem shortolható
Vicces, de ilyenkor már szépen kihagyom, mert beszakad majd és több ideg lesz mint haszon...
Majd a korrekcióban bele lehet venni szerintem is.
És most már 36. Idegesítő, hogy tegnap muszály volt ilyen felhúzva kinyitnia. Azért is szabadítottam fel kp-t, hogy vehessek ilyet...ha normál áron lett volna. Ráért volna ide jönni mondjuk 26-ról pár hét alatt.
persze, mint ahogy berkshire esetén buffet vagy jó ideig apple-nél jobs. De ha minden jól megy, olyan nagyra nő a cég, amit nehéz elb.ni, mire meghal, ahogy apple esetén is történt. Ott is olyan nagy a cég és olyan jól áll, hogy már jobs nélkül is eldöcög
épp hogy egy teljesen pozitív figura, nem mások tönkretételével jut előre, hanem új szegmensekbe lép be és ott lesz sikeres. gyerekként te nem álmodtál mindenről, amit ő meg is tesz? villany autók, saját űrhajók? :)
Azért 1 lapra mindent Muskra tenni jó dolog, mert neve garancia. De ha Jugoszláv terroristák eltennék láb alól szerintem a részvények 3 nap alatt 1/10-re esnének a mostani áruknak. Ez is egyfajta kockázati tényező(bármi lehet vele).
És még onnan +32% a piacra jövetele. Ebben már lehet egy kis hype is.
30,8-31,8 között tölti a napját ahogy elnézem.
Lockheed Martin is játszható, ezekben mindben van hosszú távú potenciál.
BA már drága, korábban favoritom volt