Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #706304

azt néztem én is, fundásan tök okés, és TA alapon is inkább látszik gyors réstöltésnek és medvecsapdának

Köv. limiteket tettem meg: AMPE-t várom 8,15-ön, jo öreg CALL-t 14.5-ön