Re: nincs cím 2014. június 27. 19:42 rbbj11 Előzmény: #706304 azt néztem én is, fundásan tök okés, és TA alapon is inkább látszik gyors réstöltésnek és medvecsapdának Köv. limiteket tettem meg: AMPE-t várom 8,15-ön, jo öreg CALL-t 14.5-ön