Re: nincs cím 2014. június 27. 18:51 rbbj11 Előzmény: #706294 ha már túlértékelt cucc kell vkinek, sztem jobb ampe, 8,1-es visszatesztben tuti veszek is tesla is meglepöen erös amazon sztem shortolható