Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #706443Ez már erősen hype, durvább, mint egy biotech-rally. Már a cikkek is erről szólnak. (a f@szér' nem tudott a facebook így indítani, mekkorát kaszáltunk volna rbbj-al)
Többszáz millió dollárnyi részvénytulajdonos már 100% +ban 4 nap alatt. Nem tudom ki mer még venni, de vsz az itteni vételeknek nem lesz jó vége.
Amcsikkal nincs semmi gond :)) kb 90 pontról lejjebbről tartom az SP (ultra)longot :)