Re: nincs cím 2014. július 1. 17:36 Ddavid Előzmény: #706312 Ez a Gopro elég szépen megy a semmire. Jó kis pilótajáték, de már nem szállok be ha eddig nem tettem... :D Az Amcsik tisztára bolondok...