Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #706293

Vicces, de ilyenkor már szépen kihagyom, mert beszakad majd és több ideg lesz mint haszon...

Majd a korrekcióban bele lehet venni szerintem is.