Re: nincs cím 2014. június 27. 17:04 Ddavid Előzmény: #706293 Vicces, de ilyenkor már szépen kihagyom, mert beszakad majd és több ideg lesz mint haszon... Majd a korrekcióban bele lehet venni szerintem is.