Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#706458 rbbj11 Előzmény: #706445

nekem is minden ilyen kretén IPO-nál FB pozim jut eszembe....és hogy örültem a kis minuszban kiszállásnak, azt hittem, úgy jár mint groupon....erre az is már kibocsátási ár dupláján van....ááááááááá

Re: nincs cím

#706445 Fornit Előzmény: #706443

Ez már erősen hype, durvább, mint egy biotech-rally. Már a cikkek is erről szólnak. (a f@szér' nem tudott a facebook így indítani, mekkorát kaszáltunk volna rbbj-al)

Többszáz millió dollárnyi részvénytulajdonos már 100% +ban 4 nap alatt. Nem tudom ki mer még venni, de vsz az itteni vételeknek nem lesz jó vége.

Amcsikkal nincs semmi gond :)) kb 90 pontról lejjebbről tartom az SP (ultra)longot :)

Re: nincs cím

#706444 Bendeguz Előzmény: #706443

tele vannak kápével, nem tudnak elég céget felvásárolni, hogy elfogyjon. szvsz itt még akár 1 évig is mehet a bika piac...

Re: nincs cím

#706443 Ddavid Előzmény: #706312

Ez a Gopro elég szépen megy a semmire. Jó kis pilótajáték, de már nem szállok be ha eddig nem tettem... :D

Az Amcsik tisztára bolondok...

Re: nincs cím

#706307 Ddavid Előzmény: #706305

Rb a pozik 700asok es egyenloek vagy egyenileg biralod el? Nekem a (fa)XOM bol eleg es majd be is dobom . Keresek valami jo kozeptavu dolgot. LENrol el is feledkeztem.

Re: nincs cím

#706305 rbbj11 Előzmény: #706304

azt néztem én is, fundásan tök okés, és TA alapon is inkább látszik gyors réstöltésnek és medvecsapdának

Köv. limiteket tettem meg: AMPE-t várom 8,15-ön, jo öreg CALL-t 14.5-ön

Re: nincs cím

#706304 Fornit Előzmény: #706303

DG-nél a mai esés vsz tényleg nem indokolt, ha visszahozza már jó is vagy, úgyis épp felfelé törekedett.

Re: nincs cím

#706303 rbbj11 Előzmény: #706301

DG-t is vettem

Amazon shortom is nyilt

Lennart is vettem, elég nagy bevásárlásban vagyok...

LYB-t sztem mai zäro elött kistopolom :(

Re: nincs cím

#706301 rbbj11 Előzmény: #706294

ha már túlértékelt cucc kell vkinek, sztem jobb ampe, 8,1-es visszatesztben tuti veszek is

tesla is meglepöen erös

amazon sztem shortolható

Re: nincs cím

#706294 Ddavid Előzmény: #706293

Vicces, de ilyenkor már szépen kihagyom, mert beszakad majd és több ideg lesz mint haszon...

Majd a korrekcióban bele lehet venni szerintem is.

Re: nincs cím

#706293 Fornit Előzmény: #706262

És most már 36. Idegesítő, hogy tegnap muszály volt ilyen felhúzva kinyitnia. Azért is szabadítottam fel kp-t, hogy vehessek ilyet...ha normál áron lett volna. Ráért volna ide jönni mondjuk 26-ról pár hét alatt.

Re: nincs cím

#706274 rbbj11 Előzmény: #706266

persze, mint ahogy berkshire esetén buffet vagy jó ideig apple-nél jobs. De ha minden jól megy, olyan nagyra nő a cég, amit nehéz elb.ni, mire meghal, ahogy apple esetén is történt. Ott is olyan nagy a cég és olyan jól áll, hogy már jobs nélkül is eldöcög

Re: nincs cím

#706270 Bendeguz Előzmény: #706266

épp hogy egy teljesen pozitív figura, nem mások tönkretételével jut előre, hanem új szegmensekbe lép be és ott lesz sikeres. gyerekként te nem álmodtál mindenről, amit ő meg is tesz? villany autók, saját űrhajók? :)

Re: nincs cím

#706266 Ddavid Előzmény: #706181

Azért 1 lapra mindent Muskra tenni jó dolog, mert neve garancia. De ha Jugoszláv terroristák eltennék láb alól szerintem a részvények 3 nap alatt 1/10-re esnének a mostani áruknak. Ez is egyfajta kockázati tényező(bármi lehet vele).

Re: nincs cím

#706262 Fornit Előzmény: #706179

És még onnan +32% a piacra jövetele. Ebben már lehet egy kis hype is.

30,8-31,8 között tölti a napját ahogy elnézem.

Re: nincs cím

#706182 rbbj11 Előzmény: #706181

Lockheed Martin is játszható, ezekben mindben van hosszú távú potenciál.

BA már drága, korábban favoritom volt