Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #706445

nekem is minden ilyen kretén IPO-nál FB pozim jut eszembe....és hogy örültem a kis minuszban kiszállásnak, azt hittem, úgy jár mint groupon....erre az is már kibocsátási ár dupláján van....ááááááááá