Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #706181

Azért 1 lapra mindent Muskra tenni jó dolog, mert neve garancia. De ha Jugoszláv terroristák eltennék láb alól szerintem a részvények 3 nap alatt 1/10-re esnének a mostani áruknak. Ez is egyfajta kockázati tényező(bármi lehet vele).