Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #706262

És most már 36. Idegesítő, hogy tegnap muszály volt ilyen felhúzva kinyitnia. Azért is szabadítottam fel kp-t, hogy vehessek ilyet...ha normál áron lett volna. Ráért volna ide jönni mondjuk 26-ról pár hét alatt.