Re: nincs cím 2014. június 27. 19:16 rbbj11 Előzmény: #706301 DG-t is vettem Amazon shortom is nyilt Lennart is vettem, elég nagy bevásárlásban vagyok... LYB-t sztem mai zäro elött kistopolom :(