Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#708551 rbbj11 Előzmény: #708543

ezt a szót nem ismerem... :O

p.s.: Jennifer Lawrence-t nem olyan nagy baj, h. meghackelték :D

Re: nincs cím

#708543 Ddavid Előzmény: #708398

Így utólag kellett volna 1 topic neki, hogy a " The Fappening". De akkor még nem volt meg ez az cím és így az Apple - hoz lehetett relatelni itt csak.

:\ :D

Re: nincs cím

#708533 rbbj11 Előzmény: #708410

mär nem tudom hol es ki, de kerdezett tölem hadiipari ceget, alabb egy regi favoritom, ami meg mindig megeri az ärät: GD

Most rendeltek tölük a britek 600 järmüvet

Re: nincs cím

#708410 rbbj11 Előzmény: #708398

megtaláltam azóta, ennél azért mindenképp lehetett volna relevánsabb topikot találni neki :D

Re: nincs cím

#708393 rbbj11 Előzmény: #708351

melyik topikba linkelted az oldalt, ahol a feltört képek is közzé voltak téve? :) Nem találom

Re: nincs cím

#708351 Ddavid Előzmény: #708344

Nincs mire emelkedni, mert az USÁkok terve bejött és EU-Oroszok kiszívatják egymást szépen. A szankciók csak károkat fognak okozni, ezért inkább lesz stagnálás mint emelkedés szerintem is.

Re: nincs cím

#708344 rbbj11 Előzmény: #708337

elnézve az EU-s tözsdéket, inkább sávozást várok tölük idén, ami azt is jelenti itt a sávtetökhöz közel, hogy innen inkább esni fog: UK-t látom a legshortosabbnak, az sztem már holnap lefordul és kb. 8% esést látok benne. Az Dax-ban is jelentene kb. 5%-ot, tehát vissza kéne essen 9e-re. Vélemény?

p.s. ettöl függetlenül év végi hajrában továbbra is elérhetönek látom a 11e-t

Re: nincs cím

#708337 rbbj11 Előzmény: #708336

persze, hogy benne vagyok, ahogy már jó ideje és benne is leszek még sokáig, 9 usd alatt tuti nem adom

Re: nincs cím

#708336 Ddavid Előzmény: #708328

Gazpromban benne vagy még. Én eladtam és arra appelálok, hogy lentebb visszaveszem az egész pakkot.

Bár ma szépen felrántották, de a tél fog dönteni az árfolyam irányáról úgyis...

Re: nincs cím

#708333 Ddavid Előzmény: #708328

Nekem is ezt írták vissza... Pedig jól jött volna még az az összeg a számlára. :D

Re: nincs cím

#708328 rbbj11 Előzmény: #708291

már aug.19-en megkaptam az osztalékot, csak eddig nem néztem az usd pénzforgalmat

Re: nincs cím

#708291 rbbj11 Előzmény: #708283

majd megírom

de más érintett, pl. te is, tehetsz az ügy érdekében ;) Írj emailt a nevükben, ha többen panaszkodnak, akkor kbc is tuti jobban megerőlteti magát

Re: nincs cím

#708283 Ddavid Előzmény: #708269

Nem emailt akarok írni nekik Én is, de így... Felhívni nem akarom őket mert a számla nem alattam fut és szüleim nem nagyon tudnának érvelni.

Majd írd meg hogy mit sikerült, mert ez így elég trehány. -_-

Re: nincs cím

#708269 rbbj11 Előzmény: #708261

kb. egy hete azt válaszolták, hogy sajnos még az osztalék összege sem ismert

nem volt kedvem felhívni öket, hogy ez meg micsoda blödség...

nálad mi a helyzet?