Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #708344

Nincs mire emelkedni, mert az USÁkok terve bejött és EU-Oroszok kiszívatják egymást szépen. A szankciók csak károkat fognak okozni, ezért inkább lesz stagnálás mint emelkedés szerintem is.