Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #708269

Nem emailt akarok írni nekik Én is, de így... Felhívni nem akarom őket mert a számla nem alattam fut és szüleim nem nagyon tudnának érvelni.

Majd írd meg hogy mit sikerült, mert ez így elég trehány. -_-