Re: nincs cím 2014. augusztus 29. 20:53 Ddavid Előzmény: #708269 Nem emailt akarok írni nekik Én is, de így... Felhívni nem akarom őket mert a számla nem alattam fut és szüleim nem nagyon tudnának érvelni. Majd írd meg hogy mit sikerült, mert ez így elég trehány. -_-