Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #708261

kb. egy hete azt válaszolták, hogy sajnos még az osztalék összege sem ismert

nem volt kedvem felhívni öket, hogy ez meg micsoda blödség...

nálad mi a helyzet?