Re: nincs cím 2014. augusztus 29. 10:35 rbbj11 Előzmény: #708261 kb. egy hete azt válaszolták, hogy sajnos még az osztalék összege sem ismert nem volt kedvem felhívni öket, hogy ez meg micsoda blödség... nálad mi a helyzet?